Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv 2018/2019

Příspěvky

Exkurze VIDA Centrum 12.11.2018

5. 11. 2018

V pondělí 12. listopadu se žáci naší školy zúčastnili v rámci výuky exkurze do vědeckého a zábavního centra Vida v Brně. Toto zábavné centrum nabízí svým návštěvníkům přes 170 interaktivních exponátů a naši žáci si tak mohli dle vlastního zájmu vyzkoušet, jak funguje např. vodní vítr, příliv a odliv, různé způsoby výroby energie, jak pracují zdymadla a motory, jak se vysílá počasí v televizi, nebo jak pracují jednotlivé orgány našeho těla. V této části expozice děti zprostředkovávaly své zážitky, probouzely zvědavost a touhu dovědět se více o světě a jeho zákonitostech.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Archiv 2018/2019 | Fotografie: Exkurze do VIDA centra

Slavnostní zahájení školního ruku 2018/2019

30. 8. 2018

Školní rok letos zahájilo 24 žáků, z toho 8 prvňáčků. Žáci jsou rozděleni do dvou tříd: I. třída – 2. a 4. ročník, třídní učitelka Mgr. Lenka Kroutilová, II. třída – 1., 3. a 5. ročník, třídní učitelka Mgr. Lenka Doupovcová. Anglický jazyk vyučuje Mgr. Anděla Bognerová a činnost školní družiny vede Bc. Štěpánka Baštová. Škola dále zajišťuje (dle nařízení Školského zákona) vzdělávání integrovaného žáka, kterého vyučuje na odloučeném pracovišti Mgr. Simona Houdková.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Archiv 2018/2019 | Fotografie: První dny ve škole